Saulės baterijos – elektrinės

Standartinė saulės elektrinė

300-sl-alternative-energy-blue-sky-clouds-371900 (1)

Patikima, idealiai tinka kuomet nėra šešėlio nuo medžių, namų, kaminų.

Saulės elektrinės komplektą sudaro: 

 • Lietuviški monokristaliniai arba polikristaliniai saulės moduliai „Solet Photovoltaics M60.6“;
 • Šveicariškas „ABB“ arba austriškas „Fronius“ keitiklis (inverteris);
 • Vokiškos montavimo konstrukcijos (kaina gali svyruoti);
 • Kitos medžiagos, reikalingos elektrinės prijungimui: pasyvus įžeminimas, kabeliai, jungtys;
 • Saulės jėgainės montavimas ant Jūsų pastato stogo;
 • Elektrinės paleidimas, dokumentų sutvarkymas, apmokymas naudotis;

Optimizuota saulės elektrinė

closeup-shot-of-solor-panel-159243

Naudojama kai krenta saulės spinduliai, galima stebėti kiekvieną modulį atskirai.

Saulės elektrinės komplektą sudaro: 

 • Lietuviški monokristaliniai arba polikristaliniai saulės moduliai „Solet Photovoltaics M60.6“;
 • Šveicariškas „ABB“ arba austriškas „Fronius“ keitiklis (inverteris);
 • Vokiškos montavimo konstrukcijos (kaina gali svyruoti);
 • Kitos medžiagos, reikalingos elektrinės prijungimui: pasyvus įžeminimas, kabeliai, jungtys;
 • Saulės jėgainės montavimas ant Jūsų pastato stogo;
 • Elektrinės paleidimas, dokumentų sutvarkymas, apmokymas naudotis;

Lietuvoje pagamintos aukščiausios kokybės baterijos

Itin patogu visos sistemos iš vienų rankų iki rakto

Saulės baterijas montuojame ant stogo arba žėmės

Parama iki 3230 EUR , tiksliau už kiekvieną kW 323EUR

Perkant Lizingu mažesnės palūkanos ir parama iki 3810 arba  381 EUR už  kiekvieną kW

Projektavimas, prekyba, montavimas, pridavimas, apmokymas

Patikimas ir sertifikuotas saulės baterijų gamintojas

Lietuvoje pagamintais saulės moduliais, kuriems suteikiama reali gamintojo garantija, kurią gamintojas gali suteikti remdamasis TÜV Rheinland gaminio sertifikatais. Ši Lietuviška saulės jėgainė yra puiki, atsiperkanti investicija, kuri per metus pagamins apie 5000 kWh elektros energijos Jūsų namams

SERTIFIKATAI ir GARANTIJOS

Modulio garantija: 12 metų
Modulio našumo garantija:
10 metų – 90% maksimalios galios
25 metai – 80% maksimalios galios

Saulės elektrinės kaina

Saulės jėgainės kaina priklauso nuo daug faktorių, kuriuos turime įvertinti prieš pateikdami Jums pasiūlymą. Elektrinės kaina priklauso nuo Jūsų stogo dangos tipo, stogo dangos būklės, montavimo tipo, elektrinės galios, montuojamos įrangos: saulės fotovoltinių panelių (saulės baterijų), keitiklio, saulės elektrinės stebėsenos platformos, kitų medžiagų. Pateikdami Jums pasiūlymą atsižvelgiame į viską ir užfiksuojame kainą. Tai reiškia, kad kaina po sutarties pasirašymo nebesikeis.
Mūsų siūloma įranga leidžia mums garantuoti ilgaamžį saulės elektrinės veikimą. Pasirinkdami mus – nepirksite „katės maiše“ ir įgysite įrangą, kuri atsipirks.

Saulės elektrinės kaina su montavimo, dokumentacijos tvarkymo darbais prasideda nuo 900 eurų už 1 kW.

  Sužinok kainą ir užsakyk saulės elektrinę

  Reikia pagalbos?

  Skambinkite telefonu
  +370 654 01351

  Apie saulės elektrinių įrengimą, įrangos pasirinkimą, paramą | D.U.K.

  Taip, Lietuvoje vidutinė metinė bendroji spinduliuotė sudaro 1 006,4 kWh/m2. Pavyzdžiui, Lietuvos sąlygomis 10kW saulės elektrinė per metus gali pagaminti iki 10 000 kWh. Pagamintos elektros energijos kiekis priklauso nuo saulės elektrinės montavimo pasaulio krypčių atžvilgiu, montavimo kampo. Preliminarus įvertinimas gali būti pateikiamas kiekvienam objektui individualiai, atlikus modeliavimo ataskaitą.

  Saulės elementai paverčia saulės šviesą elektros energija, šis veikimo principas paremtas puslaidininkiais. Moduliai gamina nuolatinę elektros srovę tiesiogiai iš saulės šviesos. Tuomet, keitiklis nuolatinę srovę pakeičia kintamąją srove, kuri yra paskirstoma vartotojui po namus. Įrengtas dvipusis elektos skaitiklis fiksuoja suvartojamą ir pagamintą elektros energiją. Perteklinė elektros energija, kurios vartotojas nesunaudoja yra  pasaugoma ESO tinkle už pasaugojimo mokestį.

  Pagrindiniai skirtumai tarp šių modulių yra tai, kad įprastinė polikristalinių modulių spalva mėlyna, taip pat paprastesnė gamybos technologija ir dėl to yra pigesni. Monokristalinių modulių spalva juoda, dėl sudėtingesnės gamybos technologijos yra brangesni, tačiau jų naudingumo koeficientas yra didesnis lyginant su polikristaliniais moduliais.
  Renkantis saulės modulius svarbu atkreipti dėmesį į numatytą saulės jėgainės plotą, kokios galios saulės elektrinę norima statyti bei finansinius išteklius.
  Mes rekomenduojame rinktis monokristalinius modulius, siekiant maksimalios metinės gamybos. Kuomet paviršiaus plotas nėra ribojantis veiksnys rekomenduojame polikristalinius modulius dėl jų esamos mažesnės kainos.

  Optimali galia išgaunama iš saulės elektrinių pasaulio šalių atžvilgiu yra 180 laipsnių (pietūs) ir 35 laipsnių kampas į horizontą.

  Saulės fotovoltinių modulių vandens šildymo sistema yra pranešenė už kolektorinę sistemą žiemos metu, kuomet karšto vandens poreikis yra didžiausias. Taip pat, saulės modulių įrengimas bei eksplotavimas yra daug paprastesnis už kolektorinę sistemą. Vartotojai naudojantys kolektorinę sistema susiduria su kalkėjančių sistemos vamzdelių problema. Kai tuo tarpu naudojant saulės modulius, saulės spinduliai tiesiogiai vandens nešildo, o saulės energija paverčiama elektros energija, kuri naudojama vandens pašildymui.

  Fotovoltinės elektinės atsiperkamumas priklauso nuo jos dydžio bei žmogaus vartojimo įpročių. Dažnai pamirštama atsižvelgti į kapitalą, infliaciją, priežiūrą, patrauklų ekologišką ir novatorišką įvaizdį.
  Pavyzdžiui, iki 10 kW galingumo saulės jėgainė atsiperka maždaug per 10 metų (be paramos) ir atitinkamai vidutiniškai per 7 metus, pasinaudojus 30% subsidija.
  Atsiperkamumą galima išreikšti supaprastinta formule:
  Solet moduliams standartiškai suteikiama 12 metų produkto garantija ir ne mažesnė nei 90%/80% po 10/25 metų efektyvumo garantija.
  Keitikliams 5 – 10 metų garantija, konstrukcijoms – 10 metų garantija, darbams – 5 metų garantija.

  Keitiklio pasirinkimas priklauso nuo to, ar saulės jėgainė bus ar nebus prijungta į elektros tinklą, ar veiks abiejais režimais. Pagal tai, keitiklius galima skirstyti į autonominius, tinklo ir hibridinius. Taip pat, jie yra parenkami pagal saulės elektrinės galią. Keitikliai yra vienfaziai arba trifaziai.

  Taip, Aplinkos  projektų valdymo agentūra (APVA) suteikia fiziniams asmenims paramą.
  Fizinis asmuo gali gauti apie 30 % faktiškai patirtų visų tinkamų finansuoti projekto išlaidų kompensacinę išmoką, kuri skiriama iki 10kW saulės elektrinėms. Pareiškėju gali būti individualaus gyvenamojo vieno ar dviejų butų namo, į kurį planuojama investuoti, savininkas arba bendrasavininkas. Paraiškos teikiamos kiekvienų metų sausio mėn. apvis.apva.lt platformoje.
  Taip, galima. Paraiškas gali teikti mokyklų, ikimokyklinio ugdymo įstaigų, ligoninių, kitų visuomeninės ir gyvenamosios (įvairių socialinių grupių asmenims) paskirties pastatų, kurie nuosavybės teise priklauso valstybei, savivaldybėms, tradicinėms religinėms bendruomenėms, bendrijoms ar centrams, valdytojai arba savininkai.
  Subsidijos dydis iki 80% visų tinkamų finansuoti projekto išlaidų.
  Svajojate apie nuosavą saulės elektrinę ant savo namo stogo? Dabar puiki proga tam pasiruošti!
  Lietuvos respublikos Aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA) paskelbė projekto “Elektros energijos iš atsinaujinančių išteklių gamybos įrenginių įrengimas“ kvietimų planą, kuriame numato tris kvietimus paramai gauti į kurią galite pretenduoti ir Jūs.

  Kada galima teikti paraišką jėgainės finansavimui gauti?

  1. Pirmasis kvietimas įvyko 2020 m. sausio 2 d. – sausio 31 d.(skirta 4,5 mln. eurų);
  2. Antrasis kvietimas numatomas 2021 m. sausio 4 d. – vasario 4 d. (skirta 3,65 mln. eurų);
  3. Trečiasis kvietimas numatomas 2022 m. sausio 3 d. – vasario 3 d. (skirta 1,87 mln. eurų);

  Kvietimams numatoma skirti virš 10 milijonų eurų, kurie gali būti panaudojami fizinių asmenų, įsirengiant atsinaujinančius elektros energijos šaltinius.

  Kas gali gauti paramą saulės elektrinės įsirengimui?

  • Visi fiziniai asmenys, nuosavybės teise valdantys gyvenamosios paskirties namą (arba žemės sklypą, jei elektrinę norėtumėte įsirengti ant žemės).
  • Svarbu, kad pastatai ir žemė turi būti įregistruoti Nekilnojamojo turto registre, čia reikalavimo statinio baigtumui nėra.
  • Jeigu elektrinę norite statyti ant pastato, kuris nuosavybės teise priklauso ir kitam fiziniam asmeniui – turite gauti bendrasavininko sutikimą.

  Kokio paramos dydžio saulės elektrinei įsirengti galiu tikėtis?

  Skiriami 322 eurai už 1 kW saulės elektrinės įrengtos galios. Pavyzdžiui, įrengiant 10 kW galios saulės elektrinę galite gauti net 3220 eurų paramos!

  🔍 Įdomu! Kada imtis veiksmų?

  📍 Skambinkite, rašykite mums ir jau dabar užduokite Jums kilusius klausimus.
   Išsiaiškinti, kokios galios saulės elektrinės Jums reikia;
   Parengti preliminarų projektą, įsivertinti Jūsų objektą;
  ✅ Sužinoti Jūsų elektrinės kainą, jei reikia – ją užfiksuoti sutartimi.
  Pildykite formą ir sužinokite visą aktualią informaciją:
  Skambinti
  +370 654 01351