Electrolux Monaco Inverter sieninis oro kondicionierius ir lauko blokas


Sale!

Electrolux Monaco Inverter sieninis oro kondicionierius ir lauko blokas

605.00 544.00

Electrolux Monaco Inverter sieninis oro kondicionierius ir lauko blokas

Gamintojas: Electrolux  Logo
Kilmės šalis: Švedija
Garantija: 2 metai   Capture
Darbinė temperatūra šildyme/šaldyme: -22°C  +24°C
-15°C  +48°C

Savybės

 • Tolygus našumo ir elektros sąnaudų valdymas.
 • Tikslus temperatūros palaikymas.
 • Ypatingai žemas triukšmo lygis.
 • Energijos taupymas iki 40%.
 • Energijos sąnaudų klasė A++.
 • Darbo režimai: šaldymas, šildymas, džiovinimas, ventiliatorius.
 • 6 pakopų oro valymo filtras bazinėje komplektacijoje.
 • „I FEEL“ funkcija.
 • +8 °C palaikymo funkcija.
 • Veikia nuo -22 iki +24 °Clauko oro temperatūros šildymo režime.
 • Veikia nuo -15 iki +48 °C lauko oro temperatūros šaldymo režime.
 • Turbo režimas.
 • Naktinis režimas.
 • Automatinis režimas.
 • Savaiminė diagnostika.
 • Automatinis išorinio bloko atitirpinimas „Defrost“.
 • Autorestartas.
 • LED valdymas.
 • Distancinis valdymo pultas.
 • 24 val. taimeris.
 • R410a freonas.
 • W-Fi valdymas (papildoma opcija).

Electrolux pagrindinė filosofija – tai novatoriškų produktų sukūrimas. Švedų koncernas Electrolux yra vienas didžiausių pasaulyje buitinių prietaisų ir profesionalios įrangos gamintojų. Kompanijos Electrolux istorija prasideda 1919 metais. Šiai dienai koncernas užima pirmą vietą Europoje tarp buitinės technikos gamintojų ir įeina į pasaulinių lyderių trejetuką.

Per savo istorijos plėtrą kompanija Electrolux sukūrė ir pristatė daug išskirtinių savo produkcijos pavyzdžių bei naujovių pačiose įvairiausiose srityse, tarp jų – ir kondicionieriai.

Electrolux produkcijos sėkmės pagrindinė sudedamoji dalis dešimtmečiais buvo ir išlieka jos nepriekaištinga kokybė bei produkto orientacija į inovacijas jo rengimo metu. Visų koncerno produktų gamyboje vadovaujamasi principu: kainų skirtumas reiškia tik tiek, kad gaminys turi papildomas funkcijas arba neturi jų, bet jokiu būdu tai nereiškia skirtumo tarp prekių kokybės.

Visi Electrolux DC inverter modeliai yra paženklinti ir atitinka reglamento ES 626/2011 ir 206/2012 reikalavimus.

Electrolux produkcija atitinka visas būtinas Europos:

 • ekologijos normas
 • higienos normas
 • priešgaisrinės saugos normas
 • pačius aukščiausius energijos efektyvumo rodiklius

Naujų technologijų naudojimas

Novatoriškų produktų sukūrimas – tai Electrolux pagrindinė filosofija. Būtent todėl visų realizavimo rinkų ypatumų nagrinėjimas bei pirkėjų reikalavimų išmanymas patampa naujausių kondicionavimo sistemų sukūrimo pagrindu. Pagal tyrimų rezultatus kasmet patentuojami unikalūs atradimai, kurie palaiko Electrolux, kaip vieno iš novatoriškiausių, gamintojų reputaciją.

Dizainas

Galvodami apie kondicionieriaus dizainą, mes pasirūpinome tuo, kad jis deramai pritaptų prie kiekvieno interjero ir atitiktų Jūsų patalpos dizainerio sprendimus. Visi kondicionierių Electrolux modeliai yra sukurti atsižvelgiant į pramoninio dizaino šiuolaikines tendencijas, pagal kurias kondicionierius turi ne tik neišsiskirti interjere, bet atvirkščiai – pabrėžti dizainerio idėjas.

Pagrindinės funkcijos bei režimai

Visos sieninės Electrolux sistemos split veikia ne tik aušinimo režimu, bet ir šildymo, sausinimo bei vedinimo. Kondicionierius yra valdomas distancinio valdymo pulto pagalba. Šis pultas aprūpintas aukšto kontrasto displėjumi su realaus laiko funkcija. Electrolux supranta, kaip svarbu šiuolaikiniame pasaulyje ne tik palaikyti tinkamą patalpos mikroklimatą, bet ir efektyviai valyti orą ir naikinti bakterijas ore. Electrolux sistemos split aprūpintos daugiapakope filtracijos sistema, kuri sukuria Jūsų name ne tik komfortišką atmosferą, bet ir pašalina iš oro įvairiausius nemalonius kvapus, kenksmingus bei cheminius junginius, ligas sukeliančias bakterijas bei virusus. Jūs galite naudotis įrengtu standartiniu rinkiniu arba kaip papildomą opciją Jūs galite pasirinkti labiausiai tinkantį Jums filtrą.

Kokybės sistema

Kondicionieriaus patikimumas užtikrina ilgus darbo metus. Electrolux stebi gamybą visose stadijose – pradedant komplektavimo kontrole ir pabaigiant paruoštų gaminių kokybės daugialyge patikra.

Stabilus darbas

Kompanija Electrolux pagalvojo apie kondicionierių serijų Air Gate, il‘Loft, Slim Style, Crystal DC Inverter įrangą. Tai leidžia kondicionieriui veikti esant kritiškai žemai įtampai (185 V), kas ženkliai viršija standartinius reikalavimus elektromechaninių įrenginių atžvilgiu. Dėl to kondicionierius stabiliai veikia esant žemai įtampai tinkle.

Oro srovės kryptis

Electrolux dėka Jūs turėsite galimybę reguliuoti oro srovę (dėl žaliuzių padėčių skaičiaus žymaus padidėjimo). Jūs galite pasirinkti vieną iš 7 pozicijų, nukreipus oro srovę kampu, aprūpinančiu maksimalų komfortą. Be to, sieninių sistemų split visų serijų tipų ir didžių kondicionieriai leidžia dar didesnį žaliuzių nulenkimo kampą – iki 160 laipsnių.

Savidiagnostika

Buitinės Electrolux sistemos split yra aprūpintos įmontuota mikroschema, kuri savarankiškai atlieka gedimų diagnostiką. Apie atsiradusius gedimus praneša sistemos split vidinio bloko šviesos indikatoriai. Esant būtinybei, automatiškai įsijungia apsaugos nuo gedimų sistema. Visos Electrolux sieninio tipo sistemos split yra aprūpintos daugiapakope kondicionieriaus apsaugos sistema.

Automatinis atšildymas

Tam, kad išorinis blokas neapledėtų, kai už patalpos ribų oro temperatūra yra žemesnė nei +5°С, periodiškai įsijungia automatinio atšildymo sistema: 5-10 minučių kondicionierius veikia aušinimo režimu be vidinio bloko ventiliatoriaus įjungimo, o išorinio bloko šilumokaitis įkaista ir atitirpsta.

Apsauga nuo kritiškai aukštų ir žemų temperatūrų

Tam, kad būtų užkirstas kelias inverterinių Electrolux kondicionierių gedimams, suveikia apsaugos sistema. Kai aplinkos oro temperatūra yra žemesnė nei -15°С bei aukštesnė nei +43°С, kondicionierius išsijungia automatiškai.

Vidinio bloko garintuvo apsauga nuo perkaitimo

Visi Electrolux kondicionieriai yra aprūpinti sistema, vidinį bloką apsaugančia nuo perkaitimo, kai kondicionierius veikia įšilimo režimu. Jeigu suveikė apsauga, išorinio bako kompresorius išsijungia, o vidinio bloko ventiliatorius tęsia savo darbą, vėsindamas garintuvą. Po trijų minučių suveikia auto-paleidimas, ir išorinio bloko kompresorius įsijungia automatiškai pagal nustatytą režimą.

Automatinis valymas

Labai svarbus faktorius Electrolux kondicionierių darbe yra vidinio bloko automatinis valymas. Kada kondicionierius išjungtas, ventiliatorius dar kurį laiką tęsia savo veiklą – jis sausina ir valo kondicionieriaus vidines dalis, kas užkerta kelią bakterijų bei pelėsių atsiradimui.

Automatinis įjungimas („autorestart“)

„Auto-paleidimo“ funkcija leidžia kondicionieriui įsijungti po elektros dingimo bei staigių šuolių įtampos tinkle. Temperatūros režimas išlieka tas pats, visi darbo parametrai, kurie buvo įvesti iki kondicionieriaus išsijungimo, išsaugomi. Ši funkcija apsaugo kompresorių nuo gedimų, staigaus įtampos šuolio metu, susilpnėjus arba dingus elektrai. Tai labai svarbus faktorius, jeigu patalpoje nieko nėra arba tamsiuoju paros metu. Mikroprocesorius būtinai „įsidėmės“, kad būtinas trijų minučių sustabdymas su kompresoriaus paleidimu, kad būtų galima išlyginti spaudimą šaldytuvo kontūre.

Šilumokaičio ilgaamžiškumas ir patikimumas

Art Style serijoje numatytas šilumokaitis „Golden Fin“ su titano dioksido danga, o kitose kondicionierių serijose – „Blue Fin“. Šios technologijos ženkliai pagerina šilumokaitos efektyvumą, prailgina kondicionierių eksploatacijos laikotarpį. Be to, naujausia šilumokaičio danga leidžia sumažinti aerodinaminę oro varžą ir kondicionieriaus triukšmo lygį. Daugybė testų parodė, kad ši danga prailgina kondicionierių tarnavimo terminą 5 kartais („Golden Fin“ atveju) ir 3 kartais („Blue Fin“ atveju).

Kompresoriaus daviklis ir apsauga nuo srovės perkrovų

Pagal kompresoriaus srovę galima nustatyti visą kondicionavimo sistemos gedimų eilę. Susilpnėjusi srovė parodo mums tai, kad kompresorius veikia be apkrovos, tai yra ištekėjo freonas. Sustiprėjusi srovė signalizuoja, kad prie kompresoriaus įėjimo atsiduria skystas, o ne dujų pavidalo freonas, ką gali įtakoti arba per žema išorinio oro temperatūra, arba užterštas vidinio bloko filtras. Tokiu būdu, srovės daviklis leidžia apsaugos sistemai laiku išjungti kompresorių, kas žymiai padidina kondicionieriaus patikimumą.

Daugiapakopė filtravimo sistema

Daugiapakopę filtravimo sistemą sudaro sekantys elementai:

Dulkių erkes naikinantis filtras – filtras, skirtas erkių gaudymui, išvalo orą nuo dulkių erkių. Filtro poros užlaiko smulkiausias dalelytes (0,3 mkm dydžio), tarp jų – ir dulkių erkes. Dulkių erkė gali tapti alerginių reakcijų ir netgi astmos priepuolių priežastimi. Maždaug 70 proc. laiko miesto gyventojas praleidžia uždarose patalpose, kas padidina riziką susirgti astma, kurios pagrindinis šaltinis yra saprofitai – dulkių erkės.

Katalizatorinis formaldehido valymo filtras – katalizatorinis filtras išvalo orą nuo formaldehido, kurio kaupimasis patalpoje gali tapti „sergančiojo namo sindromo“ priežastimi, bei kuris veda prie atopinio dermatito bei onkologinių susirgimų. Katalizatoriaus dėka šis filtras taip pat efektyviai pašalina ir kitus kenksmingus lakius organinius junginius, turinčius nemalonų kvapą.

Fotokatalizatorinis antibakterinis filtras – fotokatalizės metu fotokatalizatorinis antibakterinis filtras efektyviai neutralizuoja daugumą žinomų bakterijų bei nemalonių kvapų: tabako dūmus, gyvūnų kvapą.

Biologinis antibakterinis filtras – biologinis antibakterinis filtras turi specialius biologinius enzimus, turinčius daug bakterijų naikinimo savybių. Sterilizuoja iki 99,9 proc. bakterijų bei virusų. Biologiniai enzimai suformuoja ryšį su bakterijomis ir palaipsniui ištirpdo ląstelės apvalkalą, kas tampa jų žūties priežastimi.

Sidabro jonų filtras – filtras su sidabro jonais neutralizuoja bakterijas arba sumažina jų aktyvumą sulaikydamas juos. Aktyvus sidabras, esantis filtre, pastoviai gamina papildomus jonus – oro valymo nuo bakterijų efektyvumo didinimui.

Katechino filtras – katechino filtras sulaiko mikroskopines kenksmingas dalelytes, pagelbėja kvėpavimo sistemos susirgimų profilaktikai. Filtro sudėtyje yra specialus komponentas – katechinas. Katechinas (arbatmedžio lapų ekstraktas) vartojamas medicinoje kovoje su virusais, bakterijomis ir kitais patogeniniais mikroorganizmais.

Katechino filtras – katechino filtras sulaiko mikroskopines kenksmingas dalelytes, pagelbėja kvėpavimo sistemos susirgimų profilaktikai. Filtro sudėtyje yra specialus komponentas – katechinas. Katechinas (arbatmedžio lapų ekstraktas) vartojamas medicinoje kovoje su virusais, bakterijomis ir kitais patogeniniais mikroorganizmais.

Šaltos plazmos generatorius

 

Šaltos plazmos generatorius – tai novatoriškas įrenginys, sukurtas pačių naujausių inovacijų oro valymo srityje pagrindu. Teigiamų vandenilio jonų H+ ir neigiamų deguonies jonų 02- dėka deaktyvuojami pernešami oru mikroorganizmai (virusai, bakterijos, pelėsinių grybelių sporos), žiedadulkės, alergenai (tarp jų – ir dulkių erkės). Pagrindinis šaltos plazmos generatoriaus darbo proceso pranašumas yra tas faktas, kad vandenilio jonų H+ ir deguonies jonų 02- kiekis išlieka subalansuotas idealių natūralių sąlygų lygyje. Kita svarbi šaltos plazmos generatoriaus darbo savybė yra nemalonių kvapų, toksinių dujų bei aerozolių skaidymas. Mikroorganizmus, kenkiančius sveikatai, jis deaktyvuoja ir kondicionieriaus viduje. Šaltos plazmos generatoriaus technologijos veiklumo efektyvumas patvirtintas aukštu šio oro valymo bei sveikatos gerinimo metodo populiarumu tarp viso pasaulio vartotojų.

Inverterinės technologijos, esančios Electrolux oro kondicionieriuose

Inverteriniai kondicionieriai su technologija DC transformuoja kintamąją srovę vienintelį kartą – skirtingai nuo paprastų inverterinių kondicionierių (AC, kur kintamąją tinklo srovę būtina transformuoti į pastoviąją, o po to vėl transformuoti i kintamąją), nes ir kompresorius, ir elektroninis variklis čia yra pastoviosios srovės įrenginiai. Technologija DC yra mažiau pavojinga ir ekonomiškesnė (dėl mažesnio elektroninių mikroschemų, aptarnaujančių šį tinklą, kiekių vartojimo sumažėja gedimų rizika). Pagrindiniai DC privalumai palyginus su tradicine (AC) inverterine technologija:

 • Elektros energijos suvartojimas vidutiniškai 15 proc. mažesnis, nei tradiciniame inverteryje;
 • Stabilesnis ir patikimesnis darbas dėl paprastesnės elektros grandinės vartojimo;
 • Inverteris DC taip pat atlieka tinklo filtro, apsaugančio kondicionierių nuo įtampos šuolių bei svyravimų, funkcijas,
 • Vienfazio maitinimo naudojimas net pačiuose galingiausiuose modeliuose;
 • Darbo galimybė „aušinimo“ režimo ir „šildymo“ režimo metu esant žemai oro temperatūrai už patalpos ribų;
 • Paleidimo srovių sumažinimas kompresoriaus įjungimo metu, kas prailgina jo darbo terminą;
 • Triukšmo sumažinimas kompresoriaus darbo nuo pastoviosios srovės sąskaita.

Categories: , , , .

Konsultacijos, užsakymai:
+370 616 77763   info@santas.lt
Gauti pasiūlymą

Šios prekės modeliai:

Modelis: Šaldymo galia, KW Šildymo galia, KW SEER / SCOP Energijos Klasė (SEER/SCOP) Elektros sąnaudos, kW šildant/šaldant Kaina EUR  su PVM
EACS-I07 HM/N3/15Y 2,20 (0,30~2,50) 2,30 (0,60~2,60) 6,10 / 4,00 A++ / A+ 0,69 (0,12~1,20) 0,64 (0,12~1,40) 605 €
544,5 €
EACS-I09 HM/N3/15Y 2,50 (0,60~2,80) 2,80 (0,60~3,20) 6,10 / 4,00 A++ / A+ 0,78 (0,12~1,30) 0,78 (0,12~1,40 635 €
571,5 €
EACS-I12 HM/N3/15Y 3,20 (0,60~3,60) 3,40 (0,60~3,80) 6,10 / 4,00 A++ / A+ 1,00 (0,12~1,40) 0,94 (0,12~1,50) 687 €
618,3 €
EACS-I18 HM/N3/15Y 5,13 (1,26~6,60) 5,28 (1,12~6,80) 6,10 / 4,00 A++ / A+ 1,58 (0,38~2,45) 1,41 (0,35~2,60) 974 €
876,6€
EACS-I24 HM/N3/15Y 6,70 (2,00~8,20)  7,25 (2,00~8,50) 6,30 / 4,00 A++ / A+ 1,88 (0,40~3,70) 1,95 (0,45~3,80) 1156 €
1040,4€
Skambinti