DAIKIN Altherma šilumos siurblys oras-vanduo su vėsinimu, be integruoto boilerio


 • DAIKIN Altherma šilumos siurblys oras-vanduo su vėsinimu, be integruoto boilerio
 • DAIKIN Altherma šilumos siurblys oras-vanduo su vėsinimu, be integruoto boilerio
 • DAIKIN Altherma šilumos siurblys oras-vanduo su vėsinimu, be integruoto boilerio
 • DAIKIN Altherma šilumos siurblys oras-vanduo su vėsinimu, be integruoto boilerio
 • DAIKIN Altherma šilumos siurblys oras-vanduo su vėsinimu, be integruoto boilerio
 • DAIKIN Altherma šilumos siurblys oras-vanduo su vėsinimu, be integruoto boilerio
 • DAIKIN Altherma šilumos siurblys oras-vanduo su vėsinimu, be integruoto boilerio
 • DAIKIN Altherma šilumos siurblys oras-vanduo su vėsinimu, be integruoto boilerio

DAIKIN Altherma šilumos siurblys oras-vanduo su vėsinimu, be integruoto boilerio

4,447.00

Gamintojas: Daikin Daikin_logo_vector
Kilmės šalis: Japonija
Garantija: 3 metai  Inverter-Logo-daikin
Kompresoriaus tipas: Inverteris
Darbinė temperatūra: -25°C +35°C

DAIKIN Altherma šilumos siurblys oras-vanduo su vėsinimu, be integruoto boilerio

DAIKIN šilumos siurbliai gali atlikti vienintelio arba pagrindinio Jūsų patalpų šildymo prietaiso funkciją. Sistema gali ne tik šildyti patalpas, bet ir jas vėsinti, kas labai aktualu šiltuoju metų laiku. Kompaktiškas lauko įrenginys atsparus žiemos sąlygoms.

      Ypatybės

 • Ekologiška sistema – jokių teršalų į aplinką.
 • Aukštas sistemos našumo koeficientas – stabilus ir nekintantis sezoninis našumo koeficientas.
 • Nereikia dujų, jokių kuro talpyklų, saugyklų ar specialių reikalavimų.
 • Sistemą galima apjungti su jau egzistuojančia bet kokia šildymo sistema.
 • A-klasės cirkuliacinis siurblys.
 • Šilumos siurblys efektyviai veikia šildymo režimu, net kai lauko oro temperatūra nukrenta iki -20C.
 • Lengvas valdymas.
 • Tylus išorinio bloko darbo režimas.

MODELIAI: EHBX04CB3V / ERLQ004CV3; EHBX08CB3V  / ERLQ006CV3; EHBX08CB3V / ERLQ008CV3; EHBX11CB3V / ERLQ011CV3; EHBX16CB3V / ERLQ014CV3; EHBX16CB3V / ERLQ016CV3

Daikin žematemperatūriai šilumos siurbliai oras vanduo

daikin-atherma

Įsirengiant namus ar prieš žiemą sugalvojus pasikeisti nebetenkinančią šildymo sistemą, dažnai žmonės ieško alternatyvų senoms krosnims, dujiniam ar brangiam elektriniam šildymui. Vis dažniau žmonės atsisako senojo šildymo kietu kuru. Nors šildymas malkomis yra vienas pigiausių, tačiau jis reikalauja daug žmonių laiko. Žinoma, malkoms buvo ieškoma alternatyvų, keičiant jas granulėmis, pjuvenų briketais, bet šiems šildymo būdams taip pat reikia skirti nemažai laiko, priežiūros. Tokiu atveju, vienas geriausių kainos ir kokybės santykį atitinkančių sprendimų – šilumos siurbliai. Tai įrenginiai, kurie energiją, paimtą iš oro, vandens, dirvožemio, paverčia į šilumą, naudojamą patalpų šildymui. Priklausomai nuo įrenginio rūšies, galingumo, šiluma gali būti aprūpinamas vienas, keli ar visi namo kambariai. O siurblio priežiūra tikrai nereikalauja daug laiko.

Daikin šildymo sistema puikiai pritaikoma įvairios paskirties pastatų šildymui, dažniausiai pasirenkama individualių namų apšildymui. Renkantis šilumos siurblį reikia atsižvelgti į namų dydį, lokaciją bei karšto vandens poreikį. Pagal šiuos kriterijus konsultantai gali parinkti geriausiai individualius poreikius atitinkantį gaminį. Montuojant įrenginį svarbu atsižvelgti į gamintojo instrukciją, kurioje nurodyta, kokiu atstumu nuo kitų prietaisų įrengti išorinę šilumos siurblio dalį. Būtina žinoti, jog išorinė dalis negali būti įrengiama uždaroje patalpoje, pageidautina, jog vasarą siurblys būtų pavėsyje.

Šilumos siurbliai oras vanduo veikia panašiu principu, kaip ir siurbliai su sistema oras oras, imant šiltą orą iš lauko, kuris atitinkamai naudojamas patalpų šildymui, tačiau siurblių sistemos oras vanduo pasižymi platesniu panaudojimo spektru. Sistema oras oras patalpas šildo tiesiogiai pučiant pašildytą orą į reikiamą patalpą, o sistema oras vanduo dažniausiai pritaikoma šildant namus radiatoriais ar įrengiant grindų šildymą. Šis būdas sudėtingesnis, todėl investicinės pačios sistemos, diegimo ir montavimo kainos yra šiek tiek didesnės. Tačiau ryškesnis šios sistemos naudingumo koeficientas, mažesnės kasmetinės išlaidos už šildymą, šiluma paskirstoma tolygiai visoms patalpoms.

Ši šildymo sistema energiją, gautą iš lauko oro, verčia į šilumą, kuri kaitina vandenį, naudojamą patalpų šildymui ar buitiniam vartojimui. Ši sistema gali šildyti namus tiek įprastu būdu per radiatorius, tiek vis labiau populiarėjančiu grindiniu šildymu. Taip pat šie šilumos siurbliai šildo vandenį namų reikmėms. Naujos sistemos suteikia galimybę vandenį kaitinti iki pasirinktos temperatūros. Taupant energiją siurbliai veikia ir kaista tol, kol vanduo pasiekia reikiamą, nustatytą temperatūrą, tuomet įrenginiai atvėsta, o po kurio laiko vėl įsijungia automatiškai, todėl netenka nuolat stebėti bei tikrinti, ar sistema funkcionuoja tinkamai.

Efektyviausių rezultatų galima tikėtis, kai siurbliai dirba esant mažiausiam lauko ir vidaus temperatūrų skirtumui. Tuomet sunaudojant mažiausiai energijos sąnaudų pasiekiama geriausių šildymo rodiklių. Šilumos siurbliai geba sukurti keturis kartus daugiau energijos iš to paties energijos kiekio negu pasitelkus kitus energijos gavimo būdus. Šilumos siurbliai oras vanduo gali būti montuojami ir integruojami kartu su kitomis pastate veikiančiomis šildymo sistemomis (kietu, skystu, dujiniu ir t.t.). Pavasarį, vasarą jie netgi gali būti prijungiami prie saulės kolektorių, taip stipriai sumažinant vandens ir patalpų šildymo išlaidas.

Daikin šilumos siurbliai su integruota vėdinimo sistema naudojami ne tik šildant patalpas, bet ir jas vėsinant, kas labai aktualu šiltuoju metų laiku. Tokiu atveju šiltas oras pašalinamas į lauką, vidun įleidžiant gaivų, vėsų orą, palaikant normalų drėgmės balansą. Daugeliui nerimą gali kelti tai, jog šilumos siurbliai skleidžia tam tikrą garsą, tačiau valdiklių pagalba jį galima pritildyti nustačius silpnesnį veikimą. Po to stiprumą vėl galima padidinti.


Inverter-Logo-daikin

Inverterio kontrolė optimizuoja efektyvumą

„Daikin“ inverterio technologija yra nepriekaištinga klimato kontrolės srities inovacija. Principas yra paprastas: inverteriai reguliuoja galią pagal faktinį poreikį – nei daugiau, nei mažiau! Ši technologija suteikia du neabejotinus pranašumus:
 
 
Komfortas: Investicijos į inverterį atsiperką daug kartų, nes pagerinamas komfortas. Oro kondicionavimo sistema su inverteriu nuolat reguliuoja vėsinimo ir šildymo galią, kad būtų palaikoma tinkama kambario temperatūra ir taip pagerinamas komforto lygis. Inverteris sutrumpina sistemos paleisties laiką, todėl reikiama kambario temperatūra pasiekiama daug greičiau. Kai tik pasiekiama tinkama temperatūra, tada inverteris padeda ją išlaikyti pastovią. 

Energijos taupymas: Kadangi inverteris seka ir reguliuoja aplinkos temperatūrą, kai to reikia, energijos sunaudojama iki 30 % mažiau, lyginant su tradicinėmis įjungiamomis / išjungiamomis sistemomis.

 

 

 


APIE DAIKIN

„Daikin“ yra Europje pirmaujantis itin energiją taupančių šildymo, vėsinimo, ventiliacijos ir šaldymo priemonių, skirtų komercinėms, gyvenamosioms ir pramoninėms patalpoms, gamintojas.

Daikin Europe N.V. (DENV) yra visiškai priklausomas „Daikin Industries Limited“ filialas , įvairiatautė įmonė, įtraukta į Japonijos vertybinių popierių biržą, be to yra pirmaujantis pasaulinis gamintojas ir HVAC (šildymo, ventiliacijos ir oro kondicionavimo) įrangos tiekėjas, kuris taip pat gamina šiluminius siurblius ir šaldymo sistemas. Įmonė tiekia novatoriškas, aukščiausios kokybės vidaus klimato valdymo priemones, kurios atitinka kintančius gyvenamosioms, komercinėms ir pramoninėms patalpoms keliamus reikalavimus.

„Daikin Europe N.V.“ – „Daikin“ pardavimų, plėtotės ir gamybos centrinis biuras, aptarnaujantis Europą, Viduriniuosius Rytus ir Afriką. „Daikin Europe Group“ šiuo metu sudaro galybės biurų, 5 gamybinės patalpos, 17 dukterinių įmonių, 5 pardavimų biurai ir ištisas tinklas nepriklausomų prekybininkų bei pardavimo atstovų EMEA regione.
 
Įmonė užbaigė finansinius metus 2010 m. su bendru grynuoju pelnu, siekiančiu 1,809 milijono eurų, o operacinės įplaukos siekė 179,7 milijonų eurų. Visoje „Daikin Europe Group“ įmonėje personalą sudaro virš 5 400 darbuotojų.
 
„Daikin“ garsi novatorišku požiūriu į kuriamus produktus, taip pat neprilygstama kokybe ir integruojamų priemonių įvairiapusiškumu. „Daikin“ neabejotinai pirmauja dėl energijos taupumo ir inovacijų tiek kompresorių ir inverterių technologijos efektyvumu, tiek naujausiais pasiekimais šaltnešio ir produktų dizaino, atsižvelgiant į sezoninį efektyvumą, srityse.
 

Categories: , , , .

Konsultacijos, užsakymai:
+370 616 77763   info@santas.lt
Gauti pasiūlymą

Šios prekės modeliai:

 
Modelis: Galia kW šildymui Galia kW šaldymui  COP +7C / W35 Namui iki m2 Boileris Litr El. Tenas KW Triukšmas dB Kaina EUR  su PVM
EHBX04CB3V / ERLQ004CV3 5,12 5 5,04 50-80 Nėra 3 28 / 48
4447 €
 EHBX08CB3V  / ERLQ006CV3 8,35 6,76 4,75 100-150 Nėra 3 28 / 49
4675 €
EHBX08CB3V / ERLQ008CV3 10,02 6,86 4,32 130-200 Nėra 3 28 / 50
5029 €
EHBX11CB3V / ERLQ011CV3 11,38 11,72 4,6 150-230 Nėra 3 33 / 50
6446 €
EHBX16CB3V / ERLQ014CV3 14,55 12,55 4,3 200-310 Nėra 3 33 / 52
7046 €
EHBX16CB3V / ERLQ016CV3
16,1 13,12 4,25 235-350 Nėra 3 33 / 54
7504 €
 Valdymo Pultas Valdymo Pultas LT Surbliams
154 €
 Termostatinis Daviklis Laidinis Patalpų Termostatas
155 €
 Termostatinis Daviklis Bevielis Patalpų Termostatas
301 €
Skambinti
+370 654 01351