Daikin Altherma geoterminis inverterinis šilumos siurblys


Sale!

Daikin Altherma geoterminis inverterinis šilumos siurblys

8,682.00 6,902.50

Gamintojas: Daikin  Daikin_logo_vector
Kilmės šalis: Japonija
Garantija: 3 metai Inverter-Logo-daikin
Kompresoriaus tipas: Inverteris
Darbinė temperatūra: -10°C +15°C

Daikin Altherma geoterminis inverterinis šilumos siurblys

A++ energijos vartojimo efektyvumo klasė.   SCOP 5,26 (EN14825).    Daikin SWING DC inverter kompresorius.   Automatiškai valdomas pagal poreikį cirkuliacinis siurblys.

Savybės

 •  Kompresorius valdomas pagal pastato šildymo poreikį.
 • Integruotas nerūdijančio plieno karšto vandens šildytuvas 180 L.
 • Valdymo pultas Smart gali būti montuojamas šilumos siurblyje arba atskirai ant sienos.
 •  6 pakopų elektrinis šildytuvas.
 • Šilumos siurblys taip pat tinka didesnių namų šildymo sistemoms.
 • 15 metų patirtis šilumos siurbliu su inverterio technologija.
 • Vidutinio dydžio namui su elektriniu arba skysto kuro šildymu
  pakeitus į šilumos siurblį galima sutaupyti daugiau nei 80%.

 

Tinka kiekvieniems namams

„Daikin“ šilumos siurblys visada užtikrina tinkamą šilumos ir karšto vandens tiekimą pagal konkrečios šeimos poreikius. Cirkuliavimo greičio reguliavimo funkcija automatiškai nustato nuo 3 iki 13 kW siurblio galią, todėl siurblys atitinka tipinį vartojimą daugumoje namų.

 • Energijos vartojimo efektyvumo klasė: A++
 • SCOP (sezoninis veiksmingumo koeficientas): 5,26 (pagal EN14825 standartą)

Veiksmingas kasdien

Sezoninio veiksmingumo koeficiento (SCOP) vertė rodo tikrąjį šilumos siurblio suvartotos energijos kiekį.

SCOP atspindi šildymui reikalingos energijos suvartojimo efektyvumą tipinio namų ūkio atveju. Temperatūros svyravimai ir siurblio darbo laukimo režimu etapai registruojami per ilgesnį laikotarpį, ir tokiu būdu pavyksta išvesti patikimus rodiklius, apibūdinančius sistemos energetinį efektyvumą per visą šildymo ar vėsinimo sezoną.

Viskas – efektyvumui

„Daikin“ gaminiai kuriami taip, kad jų energetinis efektyvumas būtų kuo didesnis, o išmetamo CO2 kiekis – kuo mažesnis. Sezoninio veiksmingumo skaičiavimai suteikia vartotojui patikimą informaciją apie sistemų funkcionalumą ir padeda pasirinkti būtent jo konkrečius poreikius atitinkančią šildymo ar atšaldymo įrangą. Naujas sezoninio veiksmingumo žymėjimo būdas – raidėmis A+, A, B ir tt. Taip pat nurodomas ir įrenginiui veikiant sukeliamo triukšmo lygis.

„Daikin“ sukurtas hermetiškai sandarus „SWING DC“ keitiklinis kompresorius

Viena iš „Daikin“ neprilygstamos technologijos paslapčių yra „Swing“ – patikimas reguliuojamo cirkuliacijos greičio kompresorius. Šilumos siurblio valdymo kompiuteris kompresoriui siunčia signalus apie esamą energijos poreikį ir kompresorius lanksčiai prisitaiko. Todėl „Daikin“ šilumos siurblys tinka kiekvieniems namams – jis užtikrina nuo 2,5 iki 13 kW energijos tiekimo galią, ir jį labai paprasta sumontuoti.

Skirtingai nuo daugelio kitų šildymo, vėsinimo ir šaldymo sistemų gamintojų, „Daikin“ savo kompresorius kuria pati – jie gaminami Čekijoje ir Italijoje esančiose bendrovės gamyklose. Tai labai svarbu, kadangi kompresorius yra pagrindinė oro temperatūrą reguliuojančios sistemos dalis, ji atsako už aušalo slėgio ir temperatūros palaikymą bei koncentruoją sistemos sukuriamą šilumos srovę. „Daikin“ visada buvo viena iš kompresorių technologijos plėtojimo srities lyderių, siūlančių vartotojams daug įvairių rotorinių, spiralinių bei vieno sraigto tipo kompresorių modelių. Visų serijų gaminiuose mes naudojame keitiklinius kompresorius, užtikrinančius sistemos efektyvumą ir naudojimo patogumą.

Categories: , , .

Konsultacijos, užsakymai:
+370 616 77763   info@santas.lt
Gauti pasiūlymą

Šios prekės modeliai:

Modelis Šildymo galia kW Veikimo efektyvumas  COP (+55°C) Elektrinis galingumas šildyme, kW: Integruotas karšto vandens šildytuvas l  El. Tenas kW Kaina EUR su PVM 
EGSQH10S18A9W 3.11- 13 3,29 1,36 180 9 8682
6902,5€
 daikin_siurbliu_valdymo_pultas-500x539 EKRUBCL laidinis valdymo pultas gruntiniam siurbliui 155
125,25
Skambinti